piątek, 23 sierpnia 2013

W Polsce

Jesteśmy już w od kilku dni  Polsce, próbujemy wrócić do rzeczywistości, załatwiamy zaległe sprawy, no i odpoczywamy bo zmęczenie jest duże, chociaż w przypadku Darwiny to trudne bo w poniedziałek była już w pracy. Już niedługo postaram się wstawić jakieś zdjecią z pielgrzymki po  Kubie.

Teraz dziękujemy kolejnym osobom które wsparły materialnie naszą pielgrzymke: Eli i Wojtkowi, naszym sąsiadom z góry, panu Robertowi. Podziękowania zaległe bo na Kubie nie było możliwości dostania się na nasze konto przez internet.
Na Kubie internet dla zwyłych ludzi jest całkowicie zablokowany, jeśli już to niektórzy korzystają z poczty elektornicznej która jest dokładnie filtrowana. Tak naprawde z internetu mogą korzystać tylko turyści w hotelach i specjalnych punktach ale jest to bardzo  drogie, my jako że byliśmy pielgrzymami i omijaliśmy miejsca turystyczne , nie korzystaliśmy z tych udogodnień.

Dziękujemy też jeszcze raz wszystkim którzy dotychczas wspierali nas zarówno materialnie, jak i modlitewnie. Bez  Waszej pomocy nasza pielgrzymka nie doszła by do skutku.

O wszystkich pamiętaliśmy i będziemy pamiętać w naszych modlitwach. Postaramy się też przesłać drobne pamiątki z El Cobre..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz