środa, 30 października 2013

Wrocław

Czas leci bardzo szybko, zostało nam już tylko 6 dni drogi do Zgorzelca.
Teraz jesteśmy we Wrocławiu. Wczoraj wychodząc z Oławy mieliśmy niezłą przygode. Ktoś złożył zawiadomienie o dwójce podejrzanych ludzi z plecakami, czyli o nas no i spisała nas policja kryminalna, nagle zatrzymał się samochód i wysiadło z niego dwóch gości którzy się wylegitymowali i pytali co mamy w plecakach. Sytuacja bardzo zabawna bo co może mieć pielgrzym w plecaku. Ale Michałowi serce podskoczyło bo przecież ma warunek.
Ostatnie dni to zaskoczenie bo spotykaliśmy na naszej drodze niesamowitych księży w Opolu Malinie, Skorogoszczy i Oławie. Dziękujemy im bardzo za gościnność, bezinteresowność, poświęcony nam czas a księdzu proboszczowi z parafii Św. Piotra i Pawła w Oławie za wsparcie finansowe.
Mój podopieczny Michał zmienił się na lepsze, widać że droga ma bardzo dobry wpływ na Niego, pomimo kontuzji scięgna i uda, nie poddaje się i chce iść dalej.
Dziś byliśmy też w radiu Rodzina, gdzie Emil Mendyk ze Stowarzyszenia Dróg Św. Jakuba w Polsce , przeprowadził z nami wywiad. Audycje będzie można posłuchać 13 listopada o godzinie 21 30 w radiu Rodzina oraz przez internet www.radiorodzina.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz