sobota, 9 listopada 2013

audycja w Radiu Rodzina

W czasie naszej drogi we Wrocławiu mieliśmy przyjemność spotkać Emila Mendyka prezesa Stowarzyszenia „Przyjaciele Dróg św. Jakuba w Polsce”Emil w milej atmosferze przeprowadził ze mna i Michałem oraz Karolina i Damianem wywiad na temat Nowej Drogi.

Efektem jest audycja której będzie można posłuchać.

Szósta audycja „Buen Camino!” będzie emitowana w środę, 13 listopada, o godz. 21:30, we wrocławskim Radio Rodzina. Słuchać jej będzie można we wschodniej części Dolnego Śląska oraz na stronie internetowej rozgłośni.
http://www.radiorodzina.pl/

Tym razem posłuchać będzie można opowieści uczestników projektu „Nowa Droga”, w którym uczestniczą młodzi pensjonariusze zakładów karnych na progu ich powrotu na wolność. Kiedy człowiek staje się wolny, czy można bać się człowieka, czego ludzie na wolności mogą nauczyć się od zwalnianych – to tylko niektóre z wątków, które pojawią się w tych opowieściach. Poza tym gościem audycji będzie Jacek Matuszczak z Chrzanowa, który opowie o swoich doświadczeniach z licznych pielgrzymek w Polsce, Hiszpanii, Włoszech i na Kubie. Nie zabraknie także zapowiedzi wydarzeń związanych z Drogą św. Jakuba na Dolnym Śląsku i nie tylko.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz