niedziela, 16 marca 2014

Pamiętają nas na Kubie


Od naszej pielgrzymki na Kubie, minęło już ponad pół roku. Dziś dostaliśmy bardzo miłego emaila od czytelników naszego bloga Ani i Czesława, których bardzo serdecznie pozdrawiamy. Dzięki za miłe słowa.

"Wróciliśmy już ponad tydzień temu z Kuby. Wszystko udało się tak, jak zaplanowaliśmy. Niesamowity kraj, nie da się porównać z żadnym innym!!!
Często ocierając pot z czoła z gorąca myśleliśmy o Waszej lipcowej pielgrzymce. My, którzy byliśmy tam zimą (co prawda 29-30 st C) i wygodnie podróżowaliśmy klimatyzowanym samochodem!!! Naprawdę dokonaliście wielkiej rzeczy, podziwiamy!
Pamiętają Was bardzo dobrze w Camaguey:) Weszliśmy do Katedry wieczorem akurat jak o 20 rozpoczęła się Msza św. w Kaplicy Miłosierdzia Bożego. Później ksiądz i jeden z uczestników (lektor, zakrystianin?) zainteresowali się skąd jesteśmy. Wspomniałam o Was i wtedy buzie rozpromieniły im się w uśmiechu. Dobrze pamiętali Wyjątkowych Pielgrzymów. "

Bardzo miło usłyszeć takie słowa, dzięki temu wiemy że nasz trud pozostał w pamięci.

Dziś była też emisja w TVP Szczecin programu Arka, w którym opowiadaliśmy o pielgrzymce na Kubie. Materiał można zobaczyć  pod tym linkiem:
http://www.tvp.pl/szczecin/nasze-programy/arka/wideo/160314/14411395

Kuba z naszym przyjacielem ks. Neldo


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz