poniedziałek, 10 marca 2014

Pieszo przez Kube na Śląsku

Miło nam poinformować że będziemy opowiadać o pielgrzymce na Kubie, podczas Festiwalu Slajdów Podróżniczych w Katowicach.
Zapraszamy już teraz wszystkich którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej o tej pięknej wyspie i o Cywilizacji Miłości w piątek 28 marca o godzinie 18 do Katowic

Więcej informacji na  www.festiwalkatowice.plWygrzebne w internecie Zostaliśmy zauważenie podczas Festiwalu Włóczykij w Gryfinie a dokładnie nasza prelekcja o Kubie. Można o tym poczytać na pewnym blogu:
 http://blog.szczecin.eu/kultura-i-wydarzenia/w-11-dni-dookola-swiata-wloczykij-2014/

Kiedy my pielgrzymowaliśmy to pisała o nas też Katolicka Agencja Informacyjna
http://ekai.pl/diecezje/lubelska/x69052/niezwykla-pielgrzymka-polakow-na-kubie

Owoce Pielgrzymki

Pisałem już o owocach naszej pielgrzymki , pewien Kubańczyk biorąc z nas przykład zrobił coś szalonego dla Chrystusa, wstąpił do zakonu co na Kubie wymaga dużej odwagi. Na calej Kubie na kilka milionów katolików jest tylko około 500 księzy.

Ale to nie wszystko modliliśmy się też w intencjach  przysyłanych  na naszą skrzynke intencji. Jedno z małżeństw, które nie mogło mieć dzieci prosiło o potomstwo. Ostatnio dowiedzieliśmy się że spodziewają się dziecka. Warto pielgrzymować dla takich chwil , widać że modlitwa i wysiłek pielgrzymowania, nie idą na marne i przynoszą owoce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz