czwartek, 21 lipca 2011

Fatima

Dziekujemy Pani Malgorzacie z Czechowic - Dziedzic za wsparcie materialne.
Sroda jestesmy juz w Fatimie , wlasnie bylismy na rozancu i procesji swiatla.
modlilismy sie we wszystkich intencjach ktore otrzymalismy przez sms i nasza skrzynke z intencjami.
W Santarem zostalismy jednak drugi dzien Darwina byla chora i miala stan podgoraczkowy 37,7, prawdopodobnie bylo to zatrucie pokarmowe.
Dopiero nastepnego dnia we wtorek wyruszylismy w droge, byl to ciezki etap, bo szlismy przez gory ponad 44 km.  Wyszlismy o 6 rano a na nocleg w Minde doszlismy dopiero o 20, spotalismy tam ponownie Aleksandro ktory ten sam etap robil w dwa dni.

Pierwszy dzien pielgrzymki


znaki szlaku


przez pierwsz dni towarzyszyl nam  Tag


podczas drugiego dnia szlismy przez strefy przemyslowe


gdzies na szlakuFatima Rozaniec z procesja

4 komentarze:

 1. Świetna podróż, powodzenia i wytrwania Wam życzę :) Do zobaczenia na ŚDM!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piekne miejsce bylam tutaj - duze wrazenie na mnie zrobilo jak matka trzymala dziecko male na reku i na kolanach szla wkolo Fatimy postaci po lewej stronie na zdjeciu - ludzie ryczeli no i ja z nimi - dziecko bylo uposledzone od urodzenia i matka prosila Fatime o wsparcie zeby dziecko wyzdrowialo

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiele osób modli się podczas takich pielgrzymek. Nie każdy jednak ma możliwość uczestniczenia w nich. Serwis Twoje światło w Fatimie daje możliwość kierowania swoich próśb i podziękowań do Matki Fatimskiej. Sama zapalałam tam świecę płonącą siedem dni, a siostry zakonne i inni uczestnicy akcji przez tydzień modlili się w mojej intencji.

  Osoby, które pragną modlitwy za nich przez dłuższy czas, mają możliwość skorzystania ze świecy 30-dniowej, która będzie płonęła przez 30 dni, a dla szczególnie ważnych spraw można zapalić tzw. świecę wieczystą - dzięki której już zawsze siostry zakonne będą się modlić w waszej intencji.

  Oprócz modlitwy zapalenie w/w świec na http://modlitwa.fatima.pl niesie inne przywileje. Jednym z nich jest odprawienie dwóch Mszy Świętych w naszych intencjach, które odbędą się w Portugalii, w Sanktuarium Fatimskim w miesiącach Maryjnych: maju i październiku. Dodatkowo każdy otrzyma prawdziwą świecę, która zostanie odpalona w Fatimie. Dwa razy do roku odesłane świece zostają stopione w duże świece wotywne i zawiezione wraz z intencjami do Fatimy, gdzie płoną sobie spokojnie. Świeca wieczysta niesie najwięcej korzyści, ale jak już pisałam wcześniej powinna ona być zapalana dla spraw naprawdę ważnych.

  OdpowiedzUsuń