poniedziałek, 28 maja 2012

W Dniu Matki do Matki

W sobote 26 maja,wybraliśmy się na pieszą pielgrzymke z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach do Kalwari Zebrzydowskiej, aby stanąć przed wizerunkiem Matki Bożej Kalwaryjskiej.
Pielgrzymka rozpoczęła się od modlitwy w Bazylice Bożego Miłosierdzia, podczas której oddaliśmy nasze pielgrzymkowe intencje Bożemu Miłosierdziu.

Prosiliśmy o dar rodzicielstwa dla nas oraz za pielgrzymów: Jerzego który aktualnie pielgrzymuje do Santiago de Compostela oraz za Wojtka, Romana i Dominika którzy  w niedziele mieli wyruszyć na kolejną już pielgrzymke tym razem na północ do Trondheim (grób św. Olafa).

Podczas pielgrzymki dziękowaliśmy też za nasze mamy oraz modliliśmy się w intencji naszych planów pielgrzymkowych.
Cała grupa pielgrzymkowa była bardzo liczna ponad 500 osób w tym najmłodsza pątnik miał 10 miesięcy.

To nasze pielgrzymowanie nie było jednak oderwane od Camino, z czego się bardzo ucieszyliśmy bo podczas pielgrzymki spotkaliśmy ojców Kombonian, misjonarzy.W zeszłym roku podczas Camino Portugalskiego przyjeli nas bardzo gościnnie do siebie na nocleg przed Bragą.
Teraz była okazja jeszcze raz podziękować za tamtą gościnność.

Upojeni młodym winem Miłości, trwając w oczekiwaniu na Tego który daje moc, doszliśmy wieczorem do Kalwaryjskiego Sanktuarium aby przeżyć tu Msze Św, następnie modliliśmy się w kaplicy przed  cudownym obrazem Matki Bożej Kalwaryjskiej powierzając Jej nasze intencje.

Jezu Ufam Tobie


dzieciaki


zmęczeniez Kombonianamiz Marzenką która w tym roku idzie pieszo do Lwowa i Wilna


pielgrzymka w tle Sanktuarium w Kalwari Zebrzydowskiej


w oddali nasz pielgrzymi celw domu Matki


my


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz